O nas

O nas

Twórcy systemu

SmartMetering24 jest producentem najwyższej jakości urządzeń elektroniki specjalnej. Wszystkie oferowane urządzenia i aplikacje są projektowane, konstruowane i produkowane przez nas.

Sprzęt oraz niezbędne do jego obsługi oprogramowanie oparte są na innowacyjnych koncepcjach technologicznych oraz elektronicznych, a konstruktorzy oraz projektanci zespołu to najwyższej klasy kadra inżynierska stanowiąca zbiór najlepszych w branży specjalistów.

Idea systemu

SmartMetering24 to nowatorskie rozwiązanie dedykowane dla przedsiębiorstw wodociągowych i zakładów komunalnych, które umożliwia prowadzenie zdalnego procesu monitorowania i zarządzania dystrybucją wody.

System powstał w celu skutecznego i nowoczesnego zarządzania dystrybucją wody. Wywiera pozytywny wpływ na racjonalne gospodarowanie zasobami wodnymi przyczyniając się do poprawy komfortu lokalnych społeczności oraz zwiększenia ochrony środowiska naturalnego.

Nasza misja

SmartMetering24 to system ułatwiający pracę przedsiębiorstwom wodociągowym poprawiając jakość ich funkcjonowania. Wartością wyższą towarzyszącą naszym działaniom jest ochrona środowiska. System SmartMetering24 jest jednym z elementów projektu, którego głównym założeniem jest przeciwdziałanie zmianom klimatycznym.

To właśnie dzięki SmartMetering24 możliwy jest monitoring przepływów wody, kontrola danych, a także szybkie diagnozowanie np. niekontrolowanych wycieków. Wszystko to sprawia, że oszczędzanie wody jest dużo łatwiejsze. Inwestując w SmartMetering24, inwestujesz w ochronę środowiska.